Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) tarafından, moda, tasarım ve stil endüstrisine hizmet Stylesight Trend Uzmanı Sandrine Maggiani tarafından 16 Mayıs 2013 tarihinde İMA’da trend semineri düzenledi.

OTİAD üyesi firma temsilcilerinden yüzü aşkın kişinin katıldığı seminerde açılış konuşmasını OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan yaptı. Orhan, “OTİAD olarak, dernek üyelerimize güncel moda trendleri hakkında bilgi vermek için bugün buradayız. Bu seminerin gerçekleşmesinde emeği geçen İHKİB ve İMA yetkililerine çok teşekkür ediyorum. OTİAD, her dönem dünyanın ileri gelen trend ajanslarıyla bu tür seminerleri düzenliyor. Faydalı olduğu kanaatindeyim. Yüksek katılım gösterdiğiniz için ayrıca sizlere de teşekkür ediyorum” dedi.
OTİAD üyelerine yönelik düzenlenen “Sonbahar/ Kış 2013-2014 Trend Semineri” kadın, erkek giyim ve aksesuar temaları, Sonbahar/ Kış 2013/14 trend analizleri semineri İstanbul Moda Akademisi’nde gerçekleşti. Stylesight Trend Uzmanı Sandrine Maggiani tarafından gerçekleşen seminer, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Seminer, OTİAD, İHKİB ve İMA işbirliği ile düzenlendi.
Stil, moda ve tasarım sektörlerinde faaliyet gösteren birey ve kurumlara yönelik bilgi ve teknoloji kaynağı olarak dikkat çeken Stylesight, dünya pazarlarındaki hareketlenmeleri önceden kestirebilme ve analiz edebilmek için global bilgiler ve vizyon sahibi, çevrimiçi bir çalışma alanı sunuyor.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)