OTİAD Başkan Yardımcımız Hüseyin Ekmen ve Dış Ticaret Komite Başkanımız Allam Çiftçi , T.C Ticaret Bakan Yardımcısı Ö. Volkan Ağar’ın başkanlığında düzenlenen tekstil sektörü sorunlarının konuşulduğu toplantıya katıldı. OTİAD temsilcileri , Osmanbey bölgesinde yaşanan sorunlar ve olabilecek çözümler hakkında bakan yardımcısı ile bilgileri paylaştılar. Son zamanlarda en çok yaşanan gümrük vergileri ile ilgili de sorunları ayrıca iletildi.
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-23-at-10.24.58-1024x777.jpeg)
![](https://www.otiad.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-23-at-10.24.28-1024x760.jpeg)