İTKİB-OTİAD İşbirliği ile dünyanın ünlü Trend ajansı Nelly Rody’nin İMA’da gerçekleştirdiği seminerde, 2014 İlkbahar-Yaz sezonu hakkında bilgi verdi. Tekstil firmalarından yoğun ilgi gören trend seminerine, yaklaşık 100 kişi katıldı

Tekstil ve hazır giyim alanında üyelerine her türlü hizmeti sağlayan OTİAD, düzenlediği trend seminerleri ile tasarıma destek vermeye devam ediyor. Son olarak İTKİB’in katkılarıyla Fransız trend ajansı Nelly Rody trend semineri 2014 ilkbahar-yaz modasına ışık tuttu. Moda, tekstil ve tasarım alanında hizmet veren ajans, 26 Kasım’da İstanbul Moda Akademisi’nde gerçekleştirdiği seminerde 2014 ilkbahar-yaz sezonu moda trendlerini anlattı. Tekstil firmalarından yoğun ilgi gören seminere yaklaşık yüz kişi katıldı.

Tasarıma önem veren öne çıkıyor
Seminerden önce konuşan OTİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Ünal, OTİAD’ın eğitime verdiği öneme değindi ve rekabetçi büyümenin fırsatlarını yakalamanın temel şartının özgün tasarımlar olduğunu söyledi. Osmanbey’in, dünya trendleri ile paralel hareket etmesi gerektiğinin bilincinde olduklarını dile getiren Ünal, “Onun için bu seminerler çok önemli. Bu seminerin gerçekleşmesinde bize katkı sunan İTKİB’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Ünal’ın konuşmasının ardından Nelly Rody trend uzmanı, sezona hakim renkler, baskı, desen ve siluetler hakkında dünya modasına ilişkin son trendleri aktardı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)