OTİAD Şişli Kaymakamı Salih Işık’ı ziyaret etti

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Başkanı ve beraberindeki heyet Şişli Kaymakamı Salih Işık’ı makamında ziyaret etti.

OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan ve beraberindeki heyet, Şişli Kaymakamı Mehmet Öklü’yü makamında ziyaret etti. Kaymakam Işık’ı Osmanbey’in genel sorunları hakkında bilgilendiren heyet, özellikle güvenlik, çöp toplama, trafik, dilenciler, sokak ışıkları ve çevre kirliliği konularında yardım istedi. Sorunların çözüme kavuşturulması için elinden geleni yapacağının sözünü veren Işık, “Osmanbey ülkemiz için önemli bir açık hava moda merkezidir. Sizlerin bütün sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Osmanbey’in önemine vurgu yapan Kaymam Işık’a, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan ziyaretin anısına beraberinde getirdiği hediyeyi takdim etti. Samimi geçen OTİAD ziyaretinde, Başkan Orhan’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları İlker Karataş, Kutbettin Ayyıldız, Hikmet Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bakan, Süleyman Artık ve Genel Sekreter Sami Kurt yer aldı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)