LASİAD geleneksel iftar yemeğini 5 Temmuz Cuma akşamı Ataköy Sheraton Hotel’de düzenledi. İftara başta Osmanbey Tekstilci işadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız ve OTİAD üyeleri başta olmak üzere; Rusya Federasyonu Başkonsolosu Alexey Erkhov, Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ümit Otman, İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve Fatih İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cihat Dağdeviren katıldı.

      Sunuculuğunu Haber spikeri Defne Sarısoy’un yaptığı iftar programı Kur’an tilavetiyle başladı. Programın açılış konuşmasını LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca. Eyyüpkoca  sınır ülkelerde yaşanan sorunlara değinerek zor şartlar altında yoluna devam eden esnafı kutladı ve şöyle devam etti: “Bırakın iş yapmanın, daralan çevresel pazar ve zor koşullar altında varlığını idame ettirebilmenin dahi güç olduğu bu zamanda mücadeleyi sürdüren herkesin alkışı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Bizler LASİAD ailesi olarak, ülkemizin dış ticaret hacmini her gün biraz daha arttırmanın çabası içerisindeyiz.

      Ardından İTHİB Başkanı İsmail Gülle söz alarak, Laleli ve LASİAD’a ticarete kazandırdıklarından dolayı teşekkürlerini sundu. 

      Konuşmaların ardından program Ay Işığı ve Mızraplar Tasavvuf Musikisi Grubunun müzik dinletisiyle son buldu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)