Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) 28 Nisan 2016 Perşembe günü Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, OTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Artık’ın ev sahipliğinde, hizmete yeni açılan Büyükdere İskelesi’nde yapıldı.

 İskelenin tarihi dokusunu koruyarak, eski ruhuna yeniden kavuşması sağlanan Büyükdere İskelesi’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantı başlangıcında konuşan OTİAD Başkanı İlker Karataş; Atikler Turizm’in sahibi Süleyman Artık’a hizmete açtıkları Büyükdere İskelesi’nin hayırlı olması dileğinde bulundu. Başkan Karataş, yönetim kurulu toplantısı sonrasında günün anısına Süleyman Artık’a, seramik bir nazar boncuğu takdim etti. Başkan Karataş, OTİAD ailesinin üyesi olan Süleyman Artık’ın derneğin gelişimine de güç katan başarılı çalışmalarını Büyükdere İskelesi gibi büyük bir proje ile daha da ileriye taşıyacağına olan inancını ifade etti.

 Süleyman Artık da, OTİAD Yönetim Kurulu Toplantısı’na ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ifade etti. Toplantıda ayrıca Yönetim Kurulu Üyesi Esin Arıcan da, Süleyman Artık’a seramik bir vazo takdimi etti, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)