OTİAD geleneksel hale gelen iftar yemeklerinden birini daha 3 Temmuz Perşembe akşamı Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirdi. Türk tekstilinin duayen ailelerinden ve aynı zamanda OTİAD üyelerinden Tarman ailesinin İpekiş Mensucat sponsorluğunda gerçekleşen iftar yemeği 650 kişiyi bulan bir katılımla yapıldı.

      İftara; İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin, Şişli Kaymakamı Salih Işık, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Vasken C. Barın, İTHİB Başkanı İsmail Gülle, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Şişli Emniyet Müdürü M. Fatih Sarıyıldız, Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibi Abdullah Kiğılı, sektörel dernekler, ihracatçı birliklerinin başkan ve temsilcileri, Osmanbeyliler ve OTİAD üyeleri katıldı.

      Programın açılış konuşmasını OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş yaptı. Başkan Karataş, konuşmasında sektörel ve bölgesel konuların yanı sıra ülkemizin ve dünyanın sosyal ve ekonomik konularına değindi. Karataş’ın ardından İTHİB Başkanı İsmail Gülle, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan ve İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin kürsüye çıkarak konuklarla kısa mesajlarını paylaştılar.

      Ayrıca Başkan Karataş, gecenin sponsoru Tarman ailesini temsilen Efe Tarman’a OTİAD adına otantik porselen bir tabak hediye ederek maddi katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu. OTİAD’ın geleneksel iftar yemeği, Türk Sanat Müziği fasıl dinletisiyle sona erdi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)