Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü ziyaret etti.

OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan, Yönetim Kurulu Üyeleri 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Şişli Belediye Başkanı olan Hayri İnönü’yü ziyaret etti.Dernek Başkanı Orhan, İnönü’ye görevlerinde başarılar dileyerek, güzel işlere imza atılacağına inandıklarını dile getirdi. Osmanbey’in bölgenin gelişmesinde ve marka değerini arttırmasında söz sahibi olduğunu belirten Orhan, Mustafa Sarıgül ile kurulan yakın ilişkinin aynı şekilde devam etmesini temenni etti. Başkan Orhan İstanbul ShoppingFest kapsamında 14-15 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleşecek olan “Osmanbey Weekend” etkinliği hakkında bilgi verdi ve şu hususlarda belediyeden destek istedi; “Bu tarihlerde Osmanbey sokaklarının trafiğe kapatılması, Osmanbey sokakları ve Rumeli Caddesi’nin süslenmesi, gerek görülen alanlara reklam çalışması yapılması.”

İnönü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi
Başkan İnönü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman OTİAD ile yakın işbirliği içinde olacağımız konusunda şüpheniz olmasın. Etkinlik konusunda gerekenin yapılması için ilgili birimlere talimat vererek, gerekenlerin yapılmasını isteyeceğim” diye konuştu.
Yıllardır çözülemeyen kağıt toplayıcıları sorunu, son zamanlarda artan Suriye’li çocuk dilencilerin esnafta yarattığı mağduriyetler, hasar gören Osmanbey Sokaklarının onarılması gibi konuların da dile getirildiği ziyaret, yaklaşık bir saat sürdü.
Başkan Yardımcısı Osman Korkmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette OTİAD heyetinde Başkan Ali Ulvi Orhan’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları İlker Karataş, Hikmet Ünal, Cüneyt Mutkan, Kutbettin Ayyıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri Demet TanciğerTatarhan, Esin Arıcan, Murat Gültekin, Süleyman Artık, Nevzat Gümüş, Genel Sekreter Sami Kurt yer aldı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)