İstanbul Kongre Merkezi’nde devam eden İstanbul’un ilk Abiye Fuarı “FASHIONİST”, Rengin ve Alchera abiye firmaları ile Beyrutlu ünlü tasarımcı Fouad Sarkis’in muhteşem koleksiyonlarınıpodyuma taşıdı. 6 Aralık Cuma günü düzenlenen defilelerde birbirinden zarif mankenler abiye giyimin en şık, en dikkat çekici örneklerini sergiledi.

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) ve Patika Fuarcılık tarafından 5-7 Aralık tarihlerinde düzenlenen FASHIONİST Fuarı, görkemli stantları ve abiye firmalarının defileleri ile dikkat çekti. 3 gün boyunca düzenlenen muhteşem defilelerde birbirinden güzel modeller podyumda yer alırken, defilelere moda dünyasının, 24 ülkeden FASHIONİST ziyaretçilerinin ve basının ilgisi büyük oldu.

Asil, özgün, kendini iyi tanıyan ve ne istediğini bilen tüm kadınlara hitap eden Rengin ve özgün tarzı ile yaratıcılıkta sınır tanımayan Alchera abiye firmaları, 2014 İlkbahar /Yaz koleksiyonlarını FASHIONİST Fuarı’nda sergiledi. Sektöre yön veren firmalar özel tasarımları ile izleyenleri modanın büyülü dünyasında ağırladı.

Beyrutlu ünlü tasarımcı Fouad Sarkis’in hout couture koleksiyonunu sergilediğidefile de FASHIONİST Fuarı’nda yer aldı. Dikkat çekici renkleri ve zarif tasarımları ile göz dolduran, Türkiye’de pek çok ünlü sanatçının ve Ortadoğu’da popstar ve prenseslerin tercih ettiği Fouad Sarkis, 2014 koleksiyonu ile büyük beğeni topladı. Defileler cemiyet ve moda dünyasının tanınmış simalarını buluşturdu.

Ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin ağırlandığı fuarı çok sayıda ‘department store’, satın alma sorumluları ve showroom temsilcileri ziyaret ediyor. 250 milyon dolarlık ticaret hacmi yaratması hedeflenen FASHIONİST Fuarı, aynı zamanda Türkiye tekstil sanayii ve Osmanbey için yeni ve büyük bir pazar yaratacak.

Ayrıntılı Bilgi için:

Lorbi Tanıtım ve Halkla İlişkiler

Şule Kartal / 0212 249 45 46 / 0530 763 49 25 / skartal@lorbi.com

Seçil Şişman / 0212 249 45 46 / 0555 524 19 39 ssisman@lorbi.com

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)