İstanbul Shooping Fest kapsamında yer alan ve ilki geçtiğimiz yıl yapılan Osmanbey Weekend, 12-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.  

 İki gün sürecek olan Osmanbey Weekend içinde yüzlerce mağaza yer alacak. Festival kapsamında yazlık elbiseler, ünlü markalara ait bikini ve mayolar, abiye elbiseler ve gömlekler, kravat ve takım elbiseleri ihracat fiyatları ile tüketiciyle buluşturacak.

 İTO ve İBB koordinasyonunda 6-28 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Shopping Fest Alışveriş Festivali kapsamında düzenlenecek.  Etkinliğin AVM odaklı değil daha çok sokaklara ve caddelere indirgenmesi düşüncesinden hareketle bu yıl da OTİAD işbirliği ile Osmanbey’de12-13 Haziran 2015 tarihlerinde, “Osmanbey Weekend” adıyla ikincisi gerçekleştirilecek.

 OTİAD, bu amaçla Shopping Fest Düzenleme Komitesi ile toplantısını 27 Nisan 2015 tarihinde OTİAD’da yaptı. Toplantıda söz konusu etkinlikte ortaya konacak performanslar ve bütçeleri masaya yatırıldı ve uygulamaya yönelik çalışmalar konusunda mutabakata varıldı.

 Organizasyonun ana hatları netleşene kadar komitenin sık sık bir araya gelmesi konusunda fikir birliği sağlandı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)