Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) gerçekleştirilen 23. Olağan Genel Kurulu’nda, derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) 23 Nisan’da gerçekleştirilen 23. Olağan Genel Kurulu'nda, derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi. MÜSİAD'ın 23. Olağan Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Aralarında derneğimiz OTİAD’ı temsilen F. Oktay Demir’in de aralarında bulunduğu çok sayıda katılımcının hazır bulunduğu kurulun öğleden önceki bölümü basına kapalı olarak düzenlendi. Kurulun bu bölümü, Divan Kurulu'nun oluşturulmasıyla başlarken, derneğin faaliyet özeti ve bütçe sunumuyla devam etti. Ardından da yeni Yönetim Kurulu'nun teklif edildiği kurulda, üyeler oylandı.

 Nail Olpak'ın başkanlığa devam ettiği Genel Kurul'da asil üyeler Olpak, Ahmet Selvi, Alipınar Tobdaş, Bekir Sami Nalbantoğlu, Burak Benşin, Esat Akbülbül, Eyüp Uğur, Fuat Tosyalı, Gökhan Murat Kalsın, Gülten Durdu, Hakan Altınay, Halim Aydın, Mahmut Asmalı, Mehmet Ünal, Melike Günyüz, Namuk Alper Esen, Nazım Özdemir, Necmettin Öztürk, Ömer Faruk Akbal, Ömer Faruk Çelik, Remzi Gür, Soner Meşe, Turgut Al, Ümit Kiler ile Yavuz Fettahoğlu'ndan oluştu.


 Olpak’tan Erdoğan’a tablo

 Kurul'un öğleden sonra devam eden bölümü ise basına açık yapıldı. İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan ve Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam eden Kurul'un ikinci bölümünde 'MÜSİAD Türkiye'nin Yeni Gücü" isimli bir sinevizyon gösterisi gerçekleştirildi.Gösterinin ardından, açılış konuşmasını MÜSİAD Başkanı Nail Olpak yaparken, sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılımcılara hitap etti. Erdoğan'ın konuşması zaman zaman katılımcıların alkış ve tezahüratlarıyla kesildi.Kurul'da konuşmaların ardından Olpak, Erdoğan'a tablo takdiminde bulundu. Ayrıca, görevini devreden MÜSİAD sektör kurulu başkanları, şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerine de hediye verilirken, Kurul aile fotoğrafı çekimiyle sona erdi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)