Türkiye’nin önde gelen fuar organizatörü CNR Moda Fuarcılık ve Première Vision S.A. işbirliğinde düzenlenen “Première Vision İstanbul” başladı.

   Küresel arenada üretim kalitesiyle tanınan Türk tekstil sektörünü, dünya modasının önemli firmaları ile CNR EXPO Yeşilköy’de bir araya getiren “Première Vision İstanbul” başladı. 31 Ekim tarihine kadar devam edecek fuar, Türkiye’nin fuarcılık sektöründeki öncüsü CNR Moda Fuarcılık ve Première Vision S.A. işbirliğinde düzenleniyor. Tekstil ve hazır giyim sektörünün iç ve dış ticaret gereksinimlerine en üst düzeyde yanıt veren fuarda, 2015-16 sonbahar-kış sezonu renkleri, kumaşları, trendleri ve aksesuarları sergileniyor.

   Fuarı ziyaret eden OTİAD Başkanı İlker Karataş katılımcılarla görüştü, fuar hakkında bilgi aldı. Dünyanın moda merkezi olma iddiasındaki İstanbul için bu tür dünya markalarının fuar yapmasının önemine değinen Karataş, başarı dileğinde bulundu.

153 Marka katılıyor

   Première Vision İstanbul’a, 153 markanın katıldığı belirtiliyor. İtalya, Fransa, İspanya, Danimarka, Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Portekiz ve Romanya’dan firmaların da yer aldığı  fuara, Ayrıca sektörün hedef ülkeleri Bulgaristan ve Romanya’dan da alım heyetleri geliyor. 2015-16 sonbahar-kış sezonun en doğru seçimlerinin yapılacağı fuar, moda sektörüne yön verecek yenilikler, yeni ilham kaynakları ve trend bilgileri içeriyor.

   Fuarın 10 bin metre kare alanda gerçekleştirildiğini ve 5 bin profesyonel ziyaretçi hedefi olduğunu belirten fuar yetkilileri, dünyanın en önemli kumaş fuarlarından olan Première Vision İstanbul, kumaş, aksesuar, iplik, elyaf ve denim kategorilerinde modada trendleri belirleme gücüne sahip…
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)