OTİAD, MESİAD’ı ziyaret etti

OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği (MESİAD) yönetim kurulu ile bir araya geldi.

OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan ve yönetim kurulu üyeleri, MESİAD yeni yönetimini ziyaret etti. Oldukça sıcak bir havada geçen görüşmede; Başkan Ali Ulvi Orhan, MESİAD Başkanı Halit Tuna ve her iki derneğin yönetim kurulu üyeleri sektörümüzün Türkiye’de ve dünyadaki durumu ve geleceğe yönelik beklentileri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Sektörün yaşadığı bazı sorunları paylaşan sektör temsilcileri karşılıklı tavsiyelerde bulundu. Geleceğe yönelik yapılması düşünülen bazı etkinlikler için destekleri istenilen MESİAD’ın Başkanı Halit Tuna, “Sektör için yapılacak her etkinliğin yanında olacağız. Kimin yaptığına değil, nasıl yapıldığına bakacağız. Nasıl güç verebiliriz, onu değerlendireceğiz. OTİAD’ın Aralık ayında yapacağı Abiye Fuarını da bu bağlamda değerlendiriyoruz ve destekliyoruz” açıklamasında bulundu.

“Hepimiz bütünün parçasıyız”

Dernek Başkanımız Ali Ulvi Orhan, MESİAD’a teşekkür etti ve şunları söyledi: “MESİAD’ın yeni yönetimine başarılar diliyoruz. Biz OTİAD olarak her zaman sektör dernekleri arasındaki işbirliğini önemsedik ve bunun için gerekenleri yapmaya gayret ettik. Aynı sektöre farklı merkezlerde hizmet eden dernekler olarak yapacağımız her olumlu girişim tüm sektörün faydasına olacaktır. Gerçekleştirilecek her etkinlik de yine sektörün yararı

için, başarısı için olacaktır. Bunun için hazır giyim ve tekstil sektörüne hizmet etmeyi hedeflemiş derneklerin her zaman aynı platformda, aynı masa etrafında buluşması sektörün daha güçlü ses getirmesine, kabul görmesine vesile olacaktır. Çünkü hepimiz bütünün parçasıyız.” diye konuştu. Başkan Ali Ulvi Orhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Uçar, Ö. Cüneyt Mutkan, Esin Arıcan, U. Murat Gültekin, Kemal Kartal, İnanç Ulu ve Genel Sekreter Sami Kurt’tan oluşan OTİAD heyeti, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleriyle yaklaşık iki saat sohbet etti görüş alışverişinde bulundu.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)