İHKİB-OTİAD İşbirliği ile dünyanın ünlü Trend ajansı Fashion Snoops, İMA’da gerçekleştirdiği seminerde 2015 İlkbahar-Yaz moda trendlerini paylaşıldı. Osmanbey firmalarından yoğun ilgi gören trend seminerine yüz kişinin üzerinde katılım oldu.

 Tekstil ve hazır giyim alanında üyelerine çeşitli alanlarda sağladığı seminerlerle dikkat çeken OTİAD, sık sık düzenlediği trend seminerleri ile tasarıma da büyük önem verdiğini gösteriyor. Son olarak İHKİB’in katkılarıyla Fashion Snoops trend semineri 2015 ilkbahar-yaz modasına ışık tuttu. Moda, trend ve tasarım alanında hizmet veren ajans, 3 Kasım’da İstanbul Moda Akademisi’nde gerçekleştirdiği seminerde 2015 ilkbahar-yaz sezonu moda trendlerini anlattı. Tekstil firmalarından yoğun ilgi gören seminere ayrıca 2015 kış trendleri hakkında da sunum yapılırken, katılımcıların ilgisi bu tür seminerlerin önemini bir kez daha gösterdi.

 Fashion Snoops trend uzmanı, sezona hakim trend, renk, baskı, desen ve kumaşlar hakkında dünya modasına ilişkin son trendleri aktardı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)