Ünlü top model Lindsay Ellingson’dan “Je Suis charlie”

 Dosso Dossi Fashion Show, yine unutulmaz bir etkinliğe imza attı. İtalya'nın sahil kasabası Portofino'dan esinlenilerek dekore edilen podyuma çıkan ünlü top model Lindsay Ellingson 4 ayrı firmanın ürünlerini sergilerken, Dr. Alban da “It's my life” şarkısıyla şova renk kattı. OTİAD Başkanı İlker Karataş’ın da hazır bulunduğu defile sonrası, Osmanbey firmalarını ziyaret etti bilgi aldı.

 Defilenin sonunda Lindsay Ellingson başta olmak üzere tüm mankenler ellerinde “Je Suis Charlie” (Ben Charlie”yim) yazılı dövizler tutarak final yürüyüşünü yaptı. Konukların alkışlı desteği arasında yürüyen mankenler, Paris’te yaşanan üzücü olaydaki acıları paylaştılar.

 Türkiye’nin en büyük moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Antalya Expo Center’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show kapsamında dün bir defile gerçekleştirildi. Yüzlerce davetli ve basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirilen defilede, ünlü top model Lindsay Ellingson podyuma çıktı. İtalya'nın sahil kasabası Portofino'dan esinlenilerek dekore edilen sahnede Topcapy, Velvet, Sensiline ve Moda Larisa markalarının kıyafetlerini sunan Lindsay Ellingson büyük alkış aldı.

 Yaklaşık 40 mankenin katılımıyla gerçekleştirilen defilenin sürprizi ise dünyaca ünlü şarkıcı Dr. Alban'dı. “It’s My Life” adlı şarkısı ile 90’lı yıllarda fırtına gibi esen ve müzik kariyerine İşveç’in başkenti Stockholm’de devam eden Dr. Alban, defilede sahne alarak unutulmaz şarkısıyla konukları coşturdu.

 Charlıe Hebdo’ya destek

 Paris’te geçtiğimiz günlerde ünlü hiciv dergisi Charlie Hebdo’nun basılması ve 12 kişinin öldürülmesiyle sonuçlanan üzücü olay, Dosso Dossi Fashion Show’da da protesto edildi. Defilenin sonunda ünlü top model Lindsay Ellinson başta olmak üzere tüm mankenler ellerinde “Je Suis Charlie” (Ben Charlie”yim) yazılı dövizlerle podyuma çıktı. Yüzlerle izleyicinin alkışlı desteği ile podyumda final yürüyüşünü yapan mankenler, Paris’te yaşanan üzücü olaydaki acıları paylaştı.

 Basın toplantısı

 Müthiş bir görsel şova sahne olan defile sonrası basın toplantısı düzenlendi. Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile gazetecilerin karşısına çıkan Lindsay Ellingson, Türkiye’ye ilk kez geldiğini ve karşılaştığı ilgiden çok mutlu olduğu söyledi. Lindsay Ellingson, Dosso Dossi’nin gerek sahne tasarımı, gerekse şovuyla kendisini çok etkilediğini belirterek, “Böylesi bir şovun parçası olduğum için çok mutluyum. 10 yıldır modellik yapıyorum. 8 yıldır da Victoria Secret mankeniyim. Dünyanın pek çok yerinde çok sayıda organizasyonda podyuma çıktım ama Dosso Dossi’nin renkli dünyasını asla unutmayacağım” dedi. “Je Suis Charlie” desteğiyle ilgili gelen sorulara ise Ellinson, “yaşanan trajediden dolayı çok üzgünüm. Sanatçıların ailelerini düşündüğüm zaman dehşet verici bir olay” dedi.

 Antalya'da İtalyan esintileri

 Moda otoritelerinin dikkatini çeken ve son Victoria’s Secret defilesinde kendini ispat eden Lindsay Ellingston için Antalya’da çok özel bir podyum hazırlandı. Moda şovlarına çıkarttıkları top modeller kadar podyum tasarımlarıyla da dikkat çektiklerini belirten Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, özellikle Akdeniz ülkelerinin vazgeçilmez yaşam alanları olan meydanlardan ve İtalya’nın ünlü sahil kasabası Portofino’dan esinlendiklerini belirtti. 

 Etkinlikte OTİAD’ı Başkan İlker Karataş, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Mutkan, Kemal Kartal, Hikmet Ünal ve Efrayim Kebudi temsil etti. Başkan Karataş, Osmanbey firmalarını ziyaret etti, fuar hakkında bilgi aldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)