OTİAD Turizm ve Gıdacılar Komitesi Süleyman Artık Başkanlığında Şişli Kaymakamı Salih Işık ile bir araya geldi. Toplantıda özellikle Halaskargazi Caddesi’nde yaşanan sorunlar ve tespit edilen diğer eksiklikler dile getirildi.

    Geçtiğimiz günlerde Osmanbey ve çevresindeki otel işletmecilerini bir araya getiren OTİAD Turizm ve Gıdacılar Komitesi çeşitli sorunlar tespit etmiş ve bunların yetkililere iletilmesi kararlaştırılmıştı. 4 Kasım’da Şişli Kaymakamı Salih Işık ile bir araya gelen Süleyman Artık Başkanlığındaki Komite, tespit edilen sıkıntıları Kaymakam Salih Işık’a aktarma fırsatı buldu. Otelciler özellikle trafik, güvenlik, çevre temizliği, park sorunu gibi konularda şikâyetleri Kaymakam Işık’la paylaşarak, çözümü konusunda yardım istedi. Komite Başkanı Artık, Halaskargazi Caddesi’ne hak ettiği değerin bugüne kadar verilmediğini belirterek; böylesi önemli bir caddenin turizm açısından avantajlarından bahsetti ve gerçekleştirmeyi düşündükleri bir yarışmayla, caddenin işlevsel hale getirilmesini bir proje olarak yetkililere iletmek istediklerini söyledi.  

    Kaymakam Işık, OTİAD’ın Osmanbey’de faaliyet gösteren tüm sektörleri kucaklamasının önemine değindi ve sorunların çözüme kavuşturulması için ilgili birimleri harekete geçireceğini söyledi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)