Önder İş Dünyası Sanayici ve İşadamları Derneği (ÖNSİAD) Genel Başkanı Rasim Erdoğmuş başkanlığındaki ÖNSİAD heyeti OTİAD’ı ziyaret etti.

 Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret programı kapsamında, OTİAD’a yapılan ziyarette, Başkan Rasim Erdoğmuş, ÖNSİAD hakkında bilgi verdi, geleceğe dönük projelerinden bahsetti. 12-15 Nisan tarihleri arasında Tarihi Sirkeci Garı’nda gerçekleştirecekleri Moda Tasarım ve Alışveriş Şenliği’ne (İSTFEST) destek isteyen Başkan Erdoğmuş, bu etkinlikle ekonomiye katkı yapmak istediklerini ifade etti. Başkan İlker Karataş ise OTİAD ve Osmanbey hakkında bilgi verdi ve ekonomideki gidişatın ışığında değerlendirmelerde bulundu. Ülke menfaatine olan her etkinliği heyecanla karşıladıklarını ifade eden Karataş, etkinliğin perakendeye yönelik olacağında bayram öncesinde yapılmasının daha da etkili olacağı önerisinde bulundu. OTİAD’ın Fashionist Fuarı ile ilgili çalışmalarını da heyetle paylaşan Başkan Karataş, karşılıklı güç birliğinin önemine vurgu yaptı.

 Başkan Karataş toplantı sonrasında ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ÖNSİAD Başkanı Rasim Erdoğmuş’a günün anısına seramik bir tabak takdim etti. Toplantıda OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter Sami Kurt hazır bulundu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)