Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2017 sezonu 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında İstiklal Caddesi’nde bulunan tarihi Cercle d’Orient binasını kapsayan yeni nesil yaşam merkezi Grand Pera’da gerçekleşiyor. Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen etkinlik, Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonlarının sunulduğu etkinlik kapsamında gerçekleşen trend seminerinde 2017 – 2018 Sonbahar – Kış Trendleri aktarıldı. Tarihi Emek Sinaması’nda bir araya gelen Nelly Rodi Kreatif Direktörü Laurent Le Mouel; moda tasarımcıları, sektör yöneticileri ve sektör profesyonellerine temalar, lifestyle, kumaş, renkler, kadın ve erkek giyim alanlarına dair geniş bir perspektif sundu.

 2017-18 sonbahar-kış trendlerinden bahseden Le Mouel, önümüzdeki sezonun mega renkleri hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi. Dört temada kumaşları, desenleri ve renkleri anlatan Le Mouel; kumaş trendlerinde yün ipek karışımlarının, jakarlar, ekoseler, geometrik şekillerin ön planda olacağına vurgu yaptı. 2017-18 kışının ekosenin her çeşidini göreceğimiz bir yıl olacağının ipuçlarının verildiği sunumda, yumuşatılmış denimler, buz beyazı kotların de öne çıkacağını söyledi.  Sezonunun renklerinde ise, yeni siyahlar, yeni maviler, mavinin tüm tonları, yeşiller unutulmaz renkler arasındaki yerini koruyor olacağını dile getirerek, ayrıca yeşilimsi griler, karışık yeşiller, oranjlar, kırmızılar da oldukça geniş zeminlerde kendine yer bulacağı öngörüsünde bulundu.

 Organizasyon, ağırlıklı olarak moda tasarımcıları, sektör yöneticileri ve sektör profesyonelleri tarafından takip edildi, seminere OTİAD üyesi firmaların da çok sayıda temsilcisi katıldı.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)