Ak Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Mukadder Başeğmez, 30 Mart seçim çalışmaları kapsamında OTİAD Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başeğmez’e TBMM Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Ak Parti Milletvekili Volkan Bozkır ve Şişli İlçe Başkanı Nevzat Şatıroğlu eşlik etti.

Halka hizmet etmek için yeniden siyasete döndüğünü belirten Başeğmez, TBMM Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Ak Parti Milletvekili Volkan Bozkır ve Şişli İlçe Başkanı Nevzat Şatıroğlu ile derneğimizi ziyaret etti. OTİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkan Ali Ulvi Orhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başeğmez seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Tekstil sektörünün içinden gelen biri olarak sektörün sorunlarını yakından bildiğini ifade eden Başeğmez, şunları söyledi: “Osmanbey bir marka ve bu marka için daha yapılacak çok şey var. Şişli’de Bağcılar’dan, Kağıthane’den farklı olmayan bir kitle yaşıyor. Şişli’nin hizmet bekleyen kenar mahalleri var. Şişli’ye hizmet etmek için desteğinizi istiyorum.”
TBMM Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Ak Parti Milletvekili Volkan Bozkır da konuşmasında partisinin 2002’den bu yana icraatlarını hatırlattı ve Türkiye’nin istikrara ihtiyacı olduğunu söyledi.
Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, Başkan Ali Ulvi Orhan da OTİAD’ın faaliyetlerini içeren bir konuşmayla Ak Parti heyetine teşekkür etti.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)