CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Sarıgül ve Şişli Belediye Başkanı Adayı Hayri İnönü Derneğimiz Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’ni ziyaret etti. Sarıgül Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde Osmanbey’in tüm binalarının dış cephesini yenileyeceği sözünü verdi.

Başkan Ali Ulvi Orhan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sarıgül ve İnönü OTİAD Konferans Salonunda kalabalık bir işadamına seslendi, seçimlerde destek istedi. Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileyerek konuşmasına başlayan CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Sarıgül, “Osmanbey, ülkemizin marka olmayı başarmış merkezlerinden bir tanesi. 27 gün sonra OTİAD’ı Büyükşehir’e de getireceğiz ve çok güzel çalışmaları hep beraber yapacağız. Diğer hazır giyim merkezlerini de gezdim, dolaştım, esnafla görüştüm Osmanbey’in ağırlığını bir kez daha farkına vardım. Bugüne kadar sizlerle birlikte önemli çalışmalar yaptık. Sizler sayesinde 250 bin yurttaşımız ekmek yiyebiliyor. Ülke ekonomisine milyar dolarlarla ifade edilecek katkınız var. Sizlerin desteğiyle Büyükşehir Belediye Başkanlığını aldığımız zaman, Osmanbey evladım gibidir, çok farklı çalışmalarım olacak. Özellikle Osmanbey’i daha da büyük bir marka yapacağız. Osmanbey’deki bütün binaların cephelerini yapacağız ve sizlerden bir kuruş dahi almayacağız” sözünü verdi.

İnönü: OTİAD’la kaldığı yerden devam edeceğiz
Osmanbey’in bir Milano, bir Paris potansiyeli olduğunu ve işadamlarında da müthiş bir enerji gördüğünü belirten Sarıgül, seçimlerden sonra Osmanbey için yeni bir sayfa açacaklarını vurguladı. Başkan Ali Ulvi Orhan ile çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini hatırlatan Sarıgül bundan sonra da OTİAD ile yakın çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Daha sonra söz alan Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü kendini tanıtarak sözlerine başladı ve seçildikten sonra da Sarıgül’ün belediyecilik anlayışının kaldığı yerden devam edeceğini belirtti. İnönü, “Bu şu anlama geliyor, sizlerle olan iyi ilişkilerimizde bir değişiklik olmayacaktır. Teşekkür ediyorum bizleri kabul ettiğiniz için. İçiniz rahat olsun, bir değişiklik olmayacaktır” dedi.

Sarıgül ve İnönü’den OTİAD’a ilk ziyaret sözü
Başkan Ali Ulvi Orhan, Sarıgül ve İnönü’den Büyükşehir ve Şişli Belediye Başkanı seçildikleri vakit ilk ziyaretlerinin derneğimize olmasını istiyorum temennisinde bulundu ve katılımcıların huzurunda bunun sözünü almak istiyorum dedi. Bunun üzerine Sarıgül ve İnönü “memnuniyetle” diyerek ilk ziyaretlerinin OTİAD’a olacağının sözünü verdi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)