Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli şık ve konforlu 291 oda ve suiti, yüzde 100 misafir memnuniyetini garanti eden uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı ile OTİAD Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyete tanıtıldı. Otelde incelemelerde bulunan heyet, OTİAD etkinlikleri için değerlendirilebileceği ifade edildi.

Radisson Blu Hotel, Istanbul Şişli’de son teknoloji ile donatılmış 16 toplantı salonu ile lansman ve düğünlere ev sahipliği yapabilecek 750 metrekarelik yüksek tavanlı bir balo salonu bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzuna sahip bölgenin en büyük fitness- spa merkezi, Türkiye’nin en iyi et, peynir ve şaraplarını sunan Steak n More İstan’bull restoranı ve akşamüstü keyfinin yeni adresi olacak Bond Urban barı ile Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli misafirlerini bekliyor.

Teknolojiyle donatılmış odalar
Mimarisi ile gelen tüm misafirlerini kendine hayran bırakan Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’nin geniş odalarında; ücretsiz wi-fi bağlantısı, su ısıtıcısı, su-çay-kahve ikramı, ütü ve ütü masası, Botanica Fitness &Spa’ya ücretsiz giriş hakkı, hoparlörlü televizyon koltuğu ve laptop boyutunda güvenlik kasası bulunuyor. Standard, business class ve suit tipleri olan otelin 9. katında ise; business class ve suit oda misafirlerinin kullanımına özel “Business Lounge” yer alıyor.

Osmanbey’in yanı başında
Radisson Blu Şişli’nin İstanbul’un iş dünyasının nabzını tutan, alışveriş merkezlerine, kültür-sanat-eğlence bölgelerine ve Osmanbey’e çok yakın olduğunu ifade eden OTİAD Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, moda merkezi Osmanbey’in de istifade edeceği özelliklerde bir otel olduğunu ifade etti.
OTİAD heyetinde Başkan Yardımcıları Kutbettin Ayyıldız, İlker Karataş, Hikmet Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Kartal, Genel Sekreter Sami Kurt’un yanı sıra Kariyer Eğitim Kurumları Genel Müdür Serkan Selamet de yer aldı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)