Dış ticaret firmalarından ‘Fashionist’e tam destek

5-7 Aralık 2013 tarihleri arasında yapılacak Fashionist Fuarı için çalışmalarını sürdüren Patika Fuarcılık ve OTİAD Yönetimi Osmanbey’de faaliyet gösteren dış ticaret firmaları ile bir araya geldi.

Osmanbey’de faaliyet gösteren dış ticaret firmaları, OTİAD ve Patika Fuarcılık yetkilileri ile OTİAD’ta bir araya geldi. OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan’ın da hazır bulunduğu toplantıda 5-7 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek Fashion İstanbul Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı (Fashionist ) için dış ticaret firmalarının desteği istendi. Fuarın Osmanbey ve Türkiye tekstil ve hazır giyim sektörü için önemine vurgu yapan Başkan Ali Ulvi Orhan, fuarın başarısı için herkesin elinden gelen gayreti göstermesini istedi ve şunları söyledi: “Çok önemli bir fuar gerçekleştireceğiz. İSO, İTO, İHKİB, İTHİB yanı sıra bölgesel derneklerin de destek verdiği, başarısı için her türlü imkanı sunduğu bir fuar. Onun için dış ticaret firmalarımıza da çok iş düştüğünü belirtmeliyim. Önemli müşteri portföyü olan dış ticaret firmalarının müşterilerini fuarımıza yönlendirmeleri, gelecek alım heyetlerinin fuar döneminde burada olmalarını sağlamaları, fuar hakkında müşterilerini bilgilendirmeleri önem arz ediyor. İnanıyorum ki sektörün büyümesinde önemli bir yer tutan dış ticaret firmalarımız ellerinde gelen gayreti göstereceklerdir ve fuar yetkililerinden, fuar komitesinden yardımlarını esirgemeyeceklerdir.”

Patika Fuarcılık’tan yetkililerin de hazır bulunduğu toplantıda, fuar hazırlıkları hakkında bilgilendirme yapıldı, dış ticaret firmalarından neler yapabilecekleri konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Dış ticaret firma yetkilileri de ellerinden gelen gayreti göstereceklerini, fuarın başarısı için her türlü yardımı yapacaklarını söylediler.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)