OTİAD’ta bir sunum gerçekleştiren Astaş yetkilileri, Başkan Orhan’ın önerisi üzerine “Styleshoots” sistemini bir süreliğine OTİAD’a kurabileceklerini söylediler. OTİAD üyeleri, “Styleshoots Photo Studio” olarak isimlendiren sistemi bu süre içinde tanıma fırsatı bulacak ve çekimlerini gerçekleştirebilecekler.

Çeyrek asrı aşkın süredir hazır giyim sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip markaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmakta olan Astaş, Türkiye temsilciliğini geçtiğimiz yıl bünyesine kattığı dünyada konusunda ilk ve tek, patentli olan Styleshoots Fotoğraf çekme sistemini OTİAD yönetimine bir sunum ile tanıttı.

OTİAD’ın ev sahipliğinde 21 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşen sunumda OTİAD Yönetimi, Styleshoots sistemini tanıma fırsatı buldu.

iPad ile kontrol ediliyor
Hollanda menşeili olan Styleshoots ile ürünlerin fotoğraflarının çok hızlı, kolay ve yüksek çözünürlükte çekilebildiğini ve üstelik tüm işlemin iPad kontrolü ile kolayca yapmanın mümkün olduğunu gören OTİAD yönetimi, bu teknoloji harikasına tam not verdiler.

Profesyonel fotoğrafçıya gereksinim olmadan yalnızca operatör tarafından kullanılan bu teknoloji ile yeni bir dönemin başladığının vurgulandığı tanıtımda, OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan’ın sistemin bir süreliğine OTİAD’a kurma isteği Astaş yetkilileri tarafından kabul edildi.
Sunumda ayrıca üç boyutlu giydirme programı hakkında da OTİAD yönetimine bilgi verildi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)