OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan ve yönetim kurulu üyeleri İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar’ı İTO Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesinde ziyaret etti.

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD)Başkan Ali Ulvi Orhan ve yönetim kurulu üyeleri İTO Başkanı seçilen Çağlar’ı tebrik ederek hayırlı olması dileğinde bulundular. Çağlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Osmanbey, moda alanında marka olmuş bir merkez. Değerini her geçen gün artıran, dünyada saygınlığını pekiştiren işler yapıyor. İTO olarak her zaman değer verdiğimiz derneğimiz OTİAD’ın da bu alandaki çalışmalarını takdirle takip ediyorum” dedi.

Çağlar: “Fuar için gereğini yapmaya hazırız”
Daha sonra söz alan Başkanı Orhan; İbrahim Çağlar’ı Osmanbey’de görmek istediklerini belirterek Osmanbey’e davet etti ve 5-7 Aralık 2013 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde organize edilecek 2013 Fashionist Fuarı ile ilgili İTO’dan destek beklediklerini ifade etti. İTO Başkanı İbrahim Çağlar OTİAD’ın İTO Fuarlar Şubesi ile gerekli teması ve bilgilendirmeyi yapmasını istedi ve destek talebinin ciddiyetle değerlendirileceğini söyledi.
Kurumsal işbirliğinin artarak devam etmesi ve tekrar en kısa zamanda bir araya gelinmesi temennisiyle sona eren ziyarette; OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan İTO Başkanı İbrahim Çağlar’a günün anısına atfen bir hatıra tabağı sundu.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)