Misafirlerini dünyaca ünlü Hilton hizmeti ve geleneksel Türk konukseverliğiyle karşılayan Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi, İstanbul’un turizm kapasitesini yeni bir boyuta taşıyor… OTİAD Yönetim Kurulundan oluşan bir heyet oteli ziyaret ederek, OTİAD etkinlikleri için görüşmelerde bulundu.

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi, OTİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kutbettin Ayyıldız, İlker Karataş, Hikmet Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Artık, Murat Gültekin, Genel Sekreter Sami Kurt ve Üye İlişkiler Sorumlusu Sibel Polat Savaş’ı Kurumsal Satış Müdürü Ufuk Okumuş ağırladı.
Hilton İstanbul Bomonti Otel Kurumsal Satış Müdürü Ufuk Okumuş OTİAD Heyetine otel hakkında bilgi verdi: “Hilton İstanbul Bomonti Otel İstanbul’un en büyük, dünyanın da sayılı otel ve konferans merkezlerinden biri. Otelimiz 829 odaya ve 12.000 metrekarenin üzerinde etkinlik alanına ev sahipliği yapıyor. Bu büyük ölçek, Hilton İstanbul Bomonti’de kişiye özel hizmet kalitesi ve dünyaca tanınmış Hilton Hotels & Resorts markasının gücüyle hizmet veriyor.”

OTİAD üyelerine indirim
Yaklaşık 60 yıldır Türkiye’de olan Hilton markasının dünyaca ünlü hizmet anlayışını İstanbul’un en hızlı büyüyen bölgelerinden birine, Bomonti’ye taşıyan otelin Kurumsal Satış Müdürü Okumuş, “Misafirlerimiz otelimizden içeri adım attıkları andan itibaren Hilton’un markalaşmış müşteri memnuniyeti hizmetlerinden faydalanabilecek. Amacımız tasarımın, konforun, kalitenin ve kapasitenin bir araya geldiği bu güzel oteli İstanbul’un moda merkezi olan Osmanbey işadamlarının ve misafirlerinin de hizmetine sunmak. Bu hizmeti sunarken OTİAD ile yapacağımız işbirliği ile üyelerinin daha uygun fiyatlarda hizmet görmesini sağlamak istiyoruz ” dedi.
OTİAD Heyeti de “Günaydın Osmanbey”, “Geleneksel OTİAD İftar Yemeği” ve diğer etkinliklerinde Hilton İstanbul Bomonti’yi tercih edebileceklerini ifade etti.
Yapılan ziyarette OTİAD Card sahiplerine, belli oranlarda indirimlerin de uygulanması gündeme geldi ve bunun için çalışma yapılacağı ifade edildi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)