İTO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Orduhan başkanlığında İTO Yan Sanayi Ürünleri Komitesi, OTİAD’ı ziyaret etti. Görüşmede ekonomik gelişmelerin yanı sıra, sektörel sorunlar da değerlendirildi.

İTO Tekstil Yan Sanayi Ürünleri Komite Başkanı Hacı Turan Yolcu, Komite Üyeleri Şerif Özhan, Yahya Uğurlu ve İTO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Orduhan’dan oluşan heyet OTİAD Yönetim Kuruluyla 29 Ocak’ta OTİAD’ta bir araya geldi. Sabah kahvaltısında gerçekleşen buluşmada sektörün sorunları konuşuldu. Karşılıklı çalışmaları hakkında bilgi veren her iki kurumun yetkilileri, yoğun iş birliği konularında fikir birliğine vardı.
Oda ve derneklerin çok yakın işbirliği içinde olması gerektiğine değinen OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan, “Piyasamız rekabetçi bir piyasa. Çok hızlı gelişmelerin yaşandığı bir ülkede yaşıyoruz. Fakat her türlü krize alışık olan sektörümüz, gelişmelere anında tepki vererek kendini yaşanan duruma adapte edebiliyor. Birbiriyle dayanışma içinde olan firmalarımız bu tür dalgalanmalara alışık, daha önce de yaşadığımız şeyler” sözleriyle ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.
İTO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Orduhan da OTİAD’ın önemine vurgu yaptı ve sektörel verilerin değerlendirilmesinde belirleyici bir konumda olduğunu söyledi. Heyetten diğer üyeler de sorunların ortak olduğunu çözümün de birlikte geliştirilebileceğini belirtti.
Samimi bir ortamda geçen görüşme sonunda Heyet Başkanı Orduhan, OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan’a seramik çini bir tablo ve İTO Yayınlarından bir kitap sundu.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)