7 Haziran’da başlayan İstanbul Shopping Fest (İSF), 27 Haziran akşamı Vialand’ta düzenlenen kapanış etkinliğiyle sona erdi. Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız’ın da katıldığı etkinliğin sunuculuğunu ünlü manken Deniz Akkaya yaptı.

        Şenay Akay, Ece Gürsel, İlknur Soydaş,Simge Tertemiz, Didem Taslan gibi modellerin katılımıyla düzenlenen İSF Markalar Defilesi’nde, perakendeciler de podyuma çıktı. İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Başkanı Vahap Küçük, İTO Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Soylu, Via DMC Eş Başkanları Coşkun Bayraktar ve Abdurrahman Gürsoy ile Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, ‘Efsane İndirim’den önce mankenlerle birlikte podyuma çıkarak izleyicileri selamladı.

        İTO Başkanı ve İSF İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Shopping Fest kapsamında perakende, turizm, ulaşım, konaklama, sağlık, eğlence gibi birçok sektörü harekete geçirdiklerini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti; “Gelecek yıl İSF enerjisi daha geniş bir alana yayılacak. Daha fazla etkinlikle daha da büyüyecek”.

İSF’nin Kapanış Partisi’nde, Vialand Tema Park Şato Önü’nde gerçekleştirilen defilenin koreografisini Banu Noyan yaptı. Defileye Kiğılı, Aeropostale, Koton, Süvari, Mango, Derimod gibi markalar yeni koleksiyonlarıyla katıldı. İSF defilenin ardından düzenlenen ‘Efsane İndirim’ etkinliğiyle sona erdi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)