İstanbul Moda Akademisi

2015-2016 Eğitim Dönemi Moda Tasarımı mezunlarını verdi

İMA’DA MEZUNİYET COŞKUSU YAŞANDI

 Türkiye’nin moda alanında en yetkin eğitmen kadrosuyla öğrencilerini hayat boyu sürecek bir moda yolculuğuna çıkaran İstanbul Moda Akademisi 2015-2016 eğitim yılını tamamlayarak 8. mezunlarını verdi.

 İMA’nın Teşvikiye Caddesi No:10/1 Nişantaşı adresinde bulunan Sadrazam Sait Paşa Konağı’ndaki binasında yapılan törene, İMA Yönetim Kurulu Başkanı Jale Tuncel, İMA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Bayazıt, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhtacatçıları Birliği (İHKİB) Yönetim Kurulu üyeleri ve İMA Direktörü Seda Lafcı, İMA  Akademik kadrosununun yanı sıra öğrencilerin aileleri de katılarak bu heyecana ortak oldular.

 İMA Moda Tasarımı Diploma Programı, Moda Tasarımı ve Yönetimi Lisasüstü Diploma Programı ve Moda Tasarımında Kalıp ve Model Geliştirme bölümlerinden mezun olan genç yeteneklere diplomaları; İMA Yönetim Kurulu, İHKİB Yönetim Kurulu üyeleri ve Moda Tasarımcısı Mehtap Elaidi tarafından verildi.

 İMA’nın modaya gönül veren öğrencilerinin mezuniyet için hazırladıkları kapsül koleksiyonları, moda sektörünün önemli isimleri tarafından değerlendirilerek Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar Kış 2017 kapsamındaki “NEW GEN” defilesinde sergilenecek.

 Sözkonusu etkinlikte OTİAD’ı temsilen Başkan Yrd.ları M.Hikmet Ünal,Nevzat Ataman,Yönetim Kurulu Üyesi İ.Hakkı Erdem,Genel Sekreter Sami Kurt  hazır bulundular.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)