İçinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle hayır yapmak isteyen Üyelerimizin bu isteklerine aracı olabilmek amacıyla, bizzat yardım yapmak isteyen aşağıda isimleri belirtilmiş bulunan üyelerimizden toplanan bağışlarla Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Kızılay Merter Şubesi’ne 6 ton (346 koli) gıda bağışında bulunuldu.

 Merter Kızılay Şubesi Başkanı Ercan Tan, OTİAD’a yardımlarından dolayı teşekkür ederek: “OTİAD’ın yaptığı bu bağışı çok anlamlı buluyoruz. Diğer dernek ve sivil kurum/kuruluşlara örnek olacağını ümit ediyorum. İhtiyaç sahiplerine OTİAD adına dağıtılacak bu yardım bizleri fazlasıyla memnun etmiştir” dedi.

 OTİAD Başkanı İlker Karataş ise, “On bir ayın sultanı Ramazan, karşılıklı yardım, hoşgörü, refah, kardeşlik ve dostluğun simgesidir. Yardımlarımızın Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine en iyi şekilde ulaşacağına inanıyoruz. İyiliğin ve tevazünün hiçbir ayırım olmadan yapılması bizleri fazlasıyla memnun ediyor” diye konuştu.

 Yapılan yardımların ardından Merter Kızılay Şubesi Başkanı Ercan Tan, OTİAD Başkanı İlker Karataş’a teşekkür mahiyetinde “Kızılay Seramik Vazo” takdim etti.

 Üniversitede Giyim Mağazası
 Bağışın tesliminden sonra Kızılay Merter Şubesi’nin Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde açtığı giyim mağazasını gezen OTİAD heyetine bilgi veren Ercan Tan, “Bu proje ile devlet ve halkın el ele vererek Kızılayımız vasıtasıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımıza bağışlanan giyim malzemelerinin ulaştırılmasını hedefledik. Sağolsunlar hayırseverlerimiz de bizi yalnız bırakmadı. Bağışladıkları giyim malzemelerini çocuklarımıza ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi öğrenciler mağazaya gelerek bedenlerine uygun giyim malzemelerini seçiyorlar ve hiçbir ücret ödemeden alıp gidiyorlar” dedi.

 OTİAD Üyesi Hayırseverler

 İlker Karataş, Hüseyin Tanciğer, Nevzat Ataman, M.Hikmet Ünal, Nevzat Gümüş, Mehmet Aytek, Ö.CüneytMutkan, Berat Kayışkan, Burhan Polat, Mustafa Sürmegöz, Rıdvan Kandağ, Mustafa Türk
0 CommentsYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)