Nişantaşı Rüştü Uzel Anadolu Meslek Lisesi öğretmenlerinden Canan Kankırı, Hanife meral Yükselen ve Şükran Okumuş OTİAD’ı ziyaret etti.

 Nişantaşı Rüştü Uzel Anadolu Meslek Lisesi öğretmenlerinden Canan Kankırı, Hanife meral Yükselen ve Şükran Okumuş OTİAD’ı ziyaret ederek, Başkan İlker Karataş’a OTİAD destekleri için teşekkür etti. Öğretmenler okulun kumaş parçaları, iplik, aksesuar, tela, Amerikan bezi gibi malzemelere ihtiyacı olduğunu; OTİAD üyelerinden bu konuda desteklerini beklediklerini ifade etti. Öğretmenler, “Sektör için eğitimli kişiler yetiştiriyoruz. Bizden çıkan öğrencilerin çoğu çok iyi yerlerdeler. Tekstil sektörü için kalifiye eleman yetiştiren en köklü okullardan bir tanesiyiz. İş insanlarımızdan öğrencilerimize staj döneminde yardımcı olmalarını da bekliyoruz” diyerek okula sahip çıkılmasının önemine değindiler.

 Başkan Karataş da, OTİAD’ın her zaman sosyal sorumluluk bilinciyle farklı yardım faaliyetlerinde bulunduğunu hatırlatarak, “Yanı başımızda bulunan Rüştü Uzel’in zaman zaman ihtiyaç duyduğu oluyor; bizler de bunu gidermek için imkanlarımız dahilinde gereğini yapıyoruz. Bundan sonra da elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Dile getirdiğiniz ihtiyaçlarınız için de üyelerimize depolarında bulunan öğrencilerimizin yararlanabileceği malzemeleri okula bağışlamalarını duyuracağız. İnanıyorum ki en kısa zamanda bu sıkıntılarınızı da gidermiş olacağız” dedi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)