Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) Duayenler İstişare Toplantısı’nın ikicisi OTİAD’ta gerçekleştirildi. Bundan böyle OTİAD her ayın son Salı günü duayenlerle bir araya gelerek, istişarelerde bulunacak.

 OTİAD Duayenler İstişare Toplantısı’nın ikincisi OTİAD konferans salonunda gerçekleştirildi. Tekstil ve hazırgiyim firmalarının yönetim Kurulu üyeleri ve bu iş kollarına bağlı kurumlarda görev yapan temsilcilerin katıldığı toplantının açılış konuşmasını OTİAD Genel Başkanı İlker Karataş yaptı. İlki 14 Mart’ta gerçekleştirilen toplantının, bundan böyle her ayın son Salı günü periyodik olarak yapılmasına karar verildiği bilgisini paylaşan Başkan Karataş, ilk toplantıdan bugüne gelişmeler hakkında bilgi verdi. Bu yıl içinde gerçekleşecek olan Oda ve Borsa organlarının seçimlerine ilişkin istişarelerde bulunmak üzere bir araya geldiklerini ifade eden Karataş, Oda, Borsa ve birliklerde görev almış ve hala bu görevi yürütenlerin görüşlerine başvurmak amacıyla toplantının gündemini belirlediklerini ifade etti, her kesin görüşlerine başvurmak istediklerini söyledi. Duayen katılımcılar da bu konudaki görüşlerini ifade ederek OTİAD’ın en iyi şekilde temsil edilmesi ve piyasanın faydasına olabilecek şahısların desteklenmesi ve güçlendirilmesini istediler.

 OTİAD’ın siyaset üstü bir politika izlemesi gerektiğine de vurgu yapılan toplantıda, öncelikli olarak Osmanbey  piyasasının ve OTİAD’ın, dolayısıyla sektörün sorunlarına çözüm olabilecek temsilcilerin desteklenmesinin faydalı olacağı görüşü tüm katılımcılar tarafından olumlu olarak değerlendirildi.

 Bir sonraki toplantı 30 Mayıs Salı günü gerçekleşecek.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)