Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Handan Didem Ataoğlu ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan bir heyet OTİAD’ı ziyaret etti.

Başkan İlker Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan heyet, OTİAD’tan ve Osmanbeyli tekstilci iş insanlarından öğrencilerine yardımda bulunmalarını, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda öğrencilere imkân verilmesini istediler.

Osmanbey’in tekstil ve moda üretiminde önemli bir yere sahip olduğunu hatırlatan Başkan Karataş, eğitim kurumları ile iş dünyası arasındaki işbirliğinin önemine değindi. OTİAD olarak her zaman eğitim kurumlarının yanında olduklarını, kumaş ve aksesuar alanında yardımda bulunduklarını hatırlatarak; Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne de bu minvalde yardımda bulunulması konusunda ellerinden geleni yardımı yapacaklarını ifade etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette kalifiye eleman istihdamı, öğrencilerin sektöre ilgisi, yetenekli öğrencilerin sektöre kazandırılması gibi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)