Bugünün ve geleceğin moda profesyonellerinin buluşma noktası

İstanbul Moda Akademisi (İMA), ‘Disorientation’ temasıyla hazırlanan Mezuniyet Sergisi’nde Moda Tasarımı tam ve yarı zamanlı öğrencilerinin tasarımları, Moda Editörlüğü öğrencilerinin çıkardıkları dergiler, Styling ve Moda Fotoğrafçılığı öğrencilerinin proje çekimleri ile Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı bölümü mezunlarının Doğuş Perakende Grubu ile gerçekleştirdikleri vitrin sunumları sergilendi.

Sektör açısından önemli bir sergi
İMA, sektörden önemli isimler ile başkanların; moda tasarımcılarının yanı sıra mezunlarının ve halen eğitim alan öğrencilerinin de büyük ilgi gösterdiği sergi açılışı ile 2013 mezunlarını vermiş oldu; onları moda ve tekstil dünyasının ileri gelenleri ile bir araya getirdi.
Bilinen biçimleri, yaratıcı gözleriyle farklı algılayıp, sıradışı formlara sokan, hayal güçlerini geometri ve teknolojinin yardımıyla üç boyuta taşıyan geleceğin moda tasarımcıları olarak, tamamlanmış ilk tasarım hikayelerini, özel bir enstellasyon ile paylaşıyorlar.
2013 Tasarım Bölümü Mezuniyet Sergisi yaz boyunca İstanbul Moda Akademisi’nde, Nişantaşı Sadrazam Sait Paşa Konağı’nda ziyarete açık olacak.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)