PremièreVision İstanbul OTİAD’tan destek istedi

Ortadoğu ve Doğu Avrupa modasının kesişim noktası PremièreVision İstanbul, Ekim ayında kapılarını açmaya hazırlanırken PremiereVision Uluslararası Fuarlar Direktörü GuglielmoOlearo ve beraberinde Türkiye Temsilcisi Hazan Sirel ve Fuar Danışmanı Haluk Ogan OTİAD’ı ziyaret etti.

Fuarın tanıtımı kapsamında OTİAD’ı ziyaret eden PremiereVision Uluslararası Fuarlar Direktörü GuglielmoOlearo, Türkiye Temsilcisi Hazan Sirel ve Fuar Danışmanı Haluk Ogan OTİAD Yönetimine fuar hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Başkan Ali Ulvi Orhan, Başkan Yardımcıları Kutbettin Ayyıldız, Hikmet Ünal ve Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Pala’nın hazır bulunduğu toplantıda Osmanbey’in fuara desteği istendi. Başkan Orhan da PremiereVision’un önemine değindi ve İstanbul’da gerçekleşecek olmasının sektörün yararına olacağını kaydetti. OTİAD ve Osmanbey’e yönelik istekleri olduğunu dile getiren Başkan Orhan, bu istekleri yazılı olarak ileteceklerini söyledi.
PremiereVision Türkiye Temsilcisi Hazan Sirel, fuarı sektör profesyonellerinden oluşan bir seçim komitesi tarafından belirlenen Türk ve Uluslararası katılımcılardan oluşacağını belirterek, fuarda 150 katılımcının yaratıcı ve yenilikçi koleksiyonlarından oluşan bir ürün yelpazesi sunacağını dile getirdi. İplik, kumaş (denim dahil), aksesuar ve desen firmalarının ürünlerini sergileyeceği fuarın Ortadoğu ve Doğu Avrupa odaklı uluslararası boyutta olacağını hatırlatan Sirel, PremièreVision İstanbul’un, ilk kez 29-30-31 Ekim tarihlerinde CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirileceğini hatırlatarak destek istedi.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)