İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB);) Türkiye Triko Sanayicileri Derneği (TRİSAD) ve Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İşadamalrı Derneği (BATİAD) üyelerini Ataköy’deki Hyatt Regency Oteli’nde gerçekleştirilen iftar programında buluşturdu. İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İTHİB Başkanı İsmail Gülle, TGSD Başkanı Şeref Fayat, OTİAD Başkan İlker Karataş, LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, ÇSD Başkanı Bülent İyikülah, MESİAD Başkanı Yusuf Gecü ve KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, TİGSAD Başkanı Osman Alyüz yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve her iki derneğin üyeleri katıldı.

 Organizasyonda hep beraber yenilen iftar yemeğinin ardından dernek başkanları sahneye gelerek söz aldı.  BATİAD Başkanı Aydın Erdet ve TRİSAD Başkanı Mustafa Balkuv konuşmalarında üyeleriyle bir araya gelmiş olmanın, aynı sofrada iftar yapmasının birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini söylediler.

 Daha sonra söz alan İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi hazırgiyim ve tekstil sektörünün gündemiyle ilgili verileri konuklarla paylaştı. Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğine vurgu yapan Tanrıverdi, daha çok çalışılması gerektiğini söyleyerek, Türk Ticaret Merkezleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaştı ve sektör temsilcilerinin bu merkezlerde faydalanmalarını istedi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)