LASİAD geleneksel iftar yemeğini 16 Haziran Cuma akşamı Ataköy Sheraton Hotel’de düzenledi. İftara Fatih Beledeye Başkanı Mustafa Demir, İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İTHİB Başkanı İsmail Gülle, TGSD Başkanı Şeref Fayat, OTİAD Başkan İlker Karataş, ÇSD Başkanı Bülent İyikülah, TRİSAD Başkanı Mustafa Balkuv, BATİAD Başkanı Aydın Erten, MESİAD Başkanı Yusuf Gecü, KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, TİGSAD Başkanı Osman Alyüz yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve LASİAD üyeleri katıldı.

 LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca günün anlam ve önemine vurgu yaptı, LASİAD’ın Muşta verdiği iftar yemeğini anlattı ve tüm dernekleri kardeşlik bağını güçlendirmeye çağırdı.

 İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi hazırgiyim ve tekstil sektörünün gündemiyle ilgili verileri konuklarla paylaştı. Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğine vurgu yapan Tanrıverdi, daha çok çalışılması gerektiğini söyleyerek, Türk Ticaret Merkezleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaştı ve sektör temsilcilerinin bu merkezlerde faydalanmalarını istedi.

 Daha sonra söz alan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir de tekstil ve hızırgiyim sektörüne seslendi, ülke ekonomisine yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)