Erkek giyiminin öncü markası AVVA, 420 metrekare Halaskargazi mağazasını açarak operasyonel gücünü bir kez daha ortaya koymuş oldu. OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ ve beraberinde heyet AVVA’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Osmanbey’in yüz akı AVVA’nın yurtiçinde 80, yurtdışında 30 mağazası bulunuyor.

 Erkek giyiminde Türkiye’nin en önemli markalarından AVVA, her geçen gün açtığı yeni mağazalarıyla alanında büyümeye devam ediyor. Osmanbey’in en önemli markalarından bir olan AVVA’nın Halaskargazi mağazasında Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik’i ziyaret eden OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

 AVVA Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik, “Osmanbey’den dünyaya açılan bir markayız, Osmanbey’i bu anlamda her zaman önemsiyoruz. AVVA olarak dinamik, özgün ve trend çizgimizle hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz. Hedefimiz bir Türk markası olarak yurt içi ve yurt dışında edindiğimiz saygınlığı daha da artırmak” diye konuştu.

 Başkan Rıdvan Kandağ da AVVA başarısından dolayı Atik’i tebrik etti, OTİAD olarak her zaman AVVA’yı diğer birçok marka gibi Osmanbey’in yüz akı markalarından biri olarak gördüklerini ifade etti, başarılarının devamını diledi. Rıdvan Kandağ, Atik’e İhkib deki Döneminde ve birçok mezrada verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 AVVA Ziyaretinde Başkan Kandağ’a Başkan Vekili Tamer Pala, Yönetim Kurulu Üyeleri Cevat Yeşilyurt, Ekrem Karakaya, İbrahim Erdem, İsmail Ecer ve Genel Sekreter Mertgün Elmas eşlik etti. Ziyarette Başkan Kandağ, Atik’e Paşabahçe Koleksiyonundan Galata Kulesi Tablosu takdim etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)