İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) heyetini makamında kabul etti. OTİAD heyeti Fashionist Fuarı hakkında Başkan Topbaş’a bilgi verdi, destek istedi.

    OTİAD Genel Başkanı İlker Karataş, Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga ve OTİAD Genel Sekreteri Sami Kurt; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı Florya’daki Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında ziyaret etti. 21-23 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fashionist Fuarı öncesi temaslarını sıklaştıran OTİAD İTO, İSO, İTHİB, İHKİB’ten sonra İBB Başkanı Kadir Topbaş’tan da fuar için tam destek sözü aldı.


    OTİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan İlker Karataş; Fashionist Fuarının önemine değindi ve İstanbul’a katkılarına vurgu yaptı. İBB Başkanı Topbaş, OTİAD’ın çalışmalarından haberdar olduğunu yakından takip etmeye çalıştığını belirterek Fashionist Fuarı’na katkı yapmaya hazır olduklarını belirterek; özellikle üst geçit ve aydınlatma direklerinin reklam amaçlı fuarın hizmetinde olduğunu söyledi. Başkan Topbaş, yaklaşık bir saat süren görüşme sonrasında fuarın açılışında bulunmaya çalışacağını belirterek başarılar diledi.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)