Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD), Osmanbey’de faaliyet gösteren dış ticaret firmalarıyla Anthill’de ‘Kahvaltılı İstişare Toplantısı’ gerçekleştirdi.

 Başkan İlker Karataş ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda önümüzdeki döneme ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu. Başkan İlker Karataş yaptığı açılış konuşmasında sektörün geleceği hakkında karamsar olunmaması gerektiğini, pozitif bir yaklaşımla hareket edilmesini tavsiye etti. Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı’na dış ticaret firmalarının daha da çok önem vermesi gerektiğine vurgu yapan Karataş, önümüzdeki dönem yapılacak fuarın iyi geçmesinin her kesin faydasına olacağını ifade etti. İHKİB ile gerçekleştirilen işbirliği soncunda bu yıl 700 kişilik bir alım heyeti programladıklarını dile getiren Karataş, öncelikle yeni hedef pazarların fuarla buluşturulmasının önemine değindi.

 14-16 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek olan Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuar’ı hakkında bilgi veren Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga da fuar ile ilgili yapılan çalışmaları anlattı ve dış ticaret firmalarından daha çok destek beklediklerini söyledi.

 Dış ticaret firma yetkilileri daha iyi bir fuarın gerçekleşmesi için düşüncelerini ifade etti, gelişmeleri değerlendirme fırsatı buldu.

 Toplantı sonrası dış ticaret firma sahipleri ve OTİAD Yönetimi hatıra fotoğrafı çekti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)