Dünyaca ünlü top modelleri Türkiye’ye getirerek podyuma çıkartan Dosso Dossi Fashion Show, yine uzunca süre konuşulacak bir şova imza attı. Hollywood’un ünlü reality şov ailesi “Kardashian”ların en genç üyelerinden olan Kendall Jenner, 9 Haziran’da Antalya’da podyuma çıkarak, defileyi izlemeye gelenleri büyüledi.

 Türkiye’nin en büyük moda organizasyonlarından 20. Dosso Dossi Fashion Show Antalya’da gerçekleştirilirken, Hollywood’un ünlü reality şov ailesi Kardashian’ların en genç üyelerinden Kendall Jenner, açılış defilesinde podyuma çıktı. Kendall, sirk temasıyla hazırlanan podyumda 50 mankenle birlikte yürüdü.

 Antalya Expo Center’da düzenlenen dünyaca ünlü top modelleri Türkiye’de podyuma çıkartan Dosso Dossi Fashion Show, önemli bir organizasyona imza attı. Türkiye’nin en büyük moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show, kapsamında, mankenlik kariyerinde hızla ilerleyen ve dünyanın en ünlü top modelleri ile aynı podyumları paylaşan Kendall Jenner de podyuma çıktı. Yüzlerce davetli ve basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirilen defileye baş manken olarak çıkan Kendall Jenner, Behcetti, Moda Larissa, Icon ve Fimore firmalarının kreasyonlarından oluşan 4 kıyafet sundu.

 Azeri şarkıcı Elnur’un da bir şarkıyla sahne aldığı Dosso Dossi Fashion Show’da ünlü tekstil firmalarının yeni sezon kreasyonları sergilendi. Yaklaşık 150 tekstil firmasının ve 5 bin tekstil alıcısının bir araya geldiği organizasyon süresince 500 mankenin görev alacağı 50’ye yakın defile de düzenlenecek.


 Antalya’ya sirk geldi

 Son olarak Dolce & Gabbana’nın defilesine çıkarak moda otoritelerinin dikkatini çeken 19 yaşındaki top model Kendall Jenner için Antalya’da çok özel bir podyum hazırlandı. Her defilede farklı temalarla podyum hazırlayan Dosso Dossi Fashion Show’da Kendall Jenner, 50 mankenle birlikte sirk temalı podyumda yürüyerek, defileyi izlemeye gelenleri büyüledi. Podyumun çevresinin bu yıl yeniden Spor Toto Süper Lig’e yükselen Antalya Spor’un kırmızı beyaz renkleriyle donatılması dikkat çekti.


 Azeri şarkıcı Elnur

 9 Haziran’da gerçekleştirilen sonbahar-kış kreasyonlarının sergilendiği defile ünlü koreograf Öner Evez yönetiminde görsel şova dönüştü. Eurovision sonrasında ayağının tozuyla Antalya’ya gelen Azeri şarkıcı Elnur da defile sırasında podyuma çıktı. Yaklaşık 50 mankenin katılımıyla gerçekleştirilen defilenin sürprizi Elnur seslendirdiği şarkısıyla bir şova imza attı. Dünyanın sayılı moda organizasyonları arasında yer alan Dosso Dossi Fashion Show, daha önce Adriana Lima, Erin Heatherton, Isabeli Fontana, Miranda Kerr, Alessandra Ambrossio ve Lindsay Ellingston’u ağırlamıştı. Kendall Jenner’in podyuma çıktığı defileye geçmişte de olduğu gibi yerli ve yabancı basının ilgisi yoğun oldu.


 OTİAD’ı Kutbettin Ayyıldız temsil etti

 Dosso Dossi Fashion Show’a OTİAD’ı temsilen katılan OTİAD Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, fuarda bulunan Osmanbeyli firmaları ziyaret etti, fuar hakkında bilgi aldı. Ünlü manken Kendall Jenner ile fotoğraf da çektiren Ayyıldız, başarılı etkinliğinden dolayı Dosso Dossi ailesine başarılar diledi, teşekkür etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)