TİM TURQUALITY Şubesi Proje Koordinatörü Gökhan İçel; TURQUALITY® programı hakkında OTİAD’ta Osmanbey firmalarına yönelik bir seminer verdi.

Ülkemizin rekabet avantajının bulunduğu ürün gruplarına sahip markalaşma potansiyeli olan firmaların, uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla küresel bir oyuncu olabilmelerini amaçlayan devlet destekli bir programı olan TURQUALITY®, 18 Eylül 2014 tarihinde Osmanbey firmalarına yönelik bir seminer verdi. Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği’nde gerçekleşen seminerde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) TURQUALITY Şubesi Proje Koordinatörü Gökhan İçel; son gelişmeler ışığında Türk tekstil ve hazır giyim sektörü ve markalaşma konusuna değinerek, katılımcılara TURQUALITY® programı hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Hedef güçlü küresel marka
Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY®, güçlü küresel markaları geliştirerek ülkemizin ihracatını artırmanın yanı sıra “Türk Malı” imajını da güçlendirmeyi hedefliyor. Programdan yararlanacak markaların tespiti konusunda yetkili olan TURQUALITY® Komitesi, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İhracatçı Birlikleri, İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterlikleri temsilcileri ile konusunda uzman kişilerden oluşuyor.
Seminer sonrası OTİAD Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız Gökhan İçel’e seramik fincan takımı sundu, teşekkür etti.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)