Dün vefat eden AS4 Düğme kurucularından Bilgan Yaşar Aydın’ın Teşvikiye Camisi’nedki cenaze törenine sektör dünyasından sevenleri katıldı. Aydın’ın ölümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan OTİAD Başkanı Ali Ulvi Orhan, “Osmanbey en renkli simasını kaybetti” dedi.

Kalp krizi geçirerek dün (16 Ocak 2014) hayatını kaybeden Osmanbey’in sevilen işadamlarından Bilgan Yaşar Aydın’ı dostları, meslektaşları, Osmanbey’li işadamları son yolculuğuna uğurladı. Teşvikiye Camisi’nde kılınan cenaze namazına OTİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri, tekstil ve hazır giyim sektörü temsilcileri ve çok sayıda meslektaşı katıldı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün de hazır bulunduğu cenazede taziyeleri, çocukları Sibel, Ali, Adnan ve eşi Saliha Aydın kabul etti. Törenin ardından Aydın’ın Fenerbahçe bayrağına sarılı tabutu sevenleri tarafından cenaze aracına konularak, defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı’na gönderildi.
Bilgan Yaşar Aydın’ın ölümü dolayısıyla bir açıklama yapan Dernek Başkanımız Ali Ulvi Orhan, Osmanbey’in en renkli simasını kaybettiğini söyledi. Orhan, “Sektörümüzün en renkli simalarından biriydi. Sevgili Yaşar’a Yüce Allah’tan rahmet diler, sevenlerine, sektörümüze, Fenerbahçelilere ve ailesine başsağlığı dilerim” dedi.
Fenerbahçelilerin “Varoş Yaşar” adıyla sevip tanıdığı Yaşar Bilgan Aydın, dün geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı Seyrantepe Devlet Hastanesinde yaşamını yitirmişti. Osmanbey’in sevilen siması Bilgan Yaşar Aydın 51 yaşındaydı.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)