İstanbul Laleli’de bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Laleli Fashion Shopping Festivali Laleli Mesihpaşa Caddesi’nde kurulan 250 metrelik podyumda ünlü mankenler defileye çıktı.

    Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in desteği ile Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (LASİAD) ev sahipliğinde düzenlenen festival, düzenlenen etkinliklerle devam ediyor.

    Festival kapsamında Laleli Mesihpaşa caddesi’nde 250 metrelik Türkiye’nin en uzun podyumu kuruldu. Düzenlenen etkinliğe İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Selamet, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, LASİAD Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş, İSO Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Özhamaratlı, sektörel dernek yöneticileri yanı sıra Laleli esnafı ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


    Türkiye’nin en uzun podyumu özelliğini taşıyan 250 metre uzunluğundaki podyumda Laleli’nin gözde markalarının tasarımları ünlü mankenler tarafından tanıtıldı.


    Billur Kalkavan’ın sunuculuğunu yaptığı gecede Wilma Elles, Tülin Şahin, Merve Büyüksaraç, Didem Taslan, Cleo ve Ayşe Hatun Önal gibi ünlü mankenler podyuma çıktı.


    Geceye derneğimiz OTİAD’ı temsilen Başkan İlker Karataş’ın yanı sıra Yöntim Kurulu üyeleri Cüneyt Mutkan, Tahir Duman ve Mustafa Türk de hazır bulundu.
0 CommentsYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)