OTİAD Başkanı İlker Karataş, 3-6 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşen uluslararası 23. hazır giyim fuarı CPM’de incelemelerde bulunmak üzere gittiği Moskova’da ziyaret ettiği Yeni Luzniki Toptan ve Perakende Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Shalmiev Roman, OTİAD’a iade-i ziyarette bulundu.

   Perakende ve Toptan Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Shalmiev Roman, Luzniki AVM’nin Osmanbey firmaları için uygun bir alan olduğunu belirterek, Rusya pazarında etkin olmak isteyen firmalar için bir fırsat olduğunu söyledi. Osmanbey firmalarına ulaşmak için OTİAD’ın desteğinin önemine vurgu yapan Roman, AVM hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Başkan Karataş da Osmanbey ve OTİAD hakkında bilgi verdi Rusya pazarının hazır giyim sektörü için önemine değinerek incelemelerini Yönetim Kuruluyla paylaştığını belirterek, yeniden değerlendireceklerini söyledi.

   Başkan Karataş, Rusya’da tekstilcilerin bir araya geldiği 250 bin kapalı alana sahip 2500 mağazayı bünyesinde bulunduran Perakende ve Toptan Alışveriş Merkezi Yeni Luzniki’de İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi ile birlikte incelemelerde bulunmuştu.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)