İlker Karataş Başkanlığında OTİAD Yönetim Kurulundan bir heyet, DTK’da İHKİB Yönetim Kuruluna 24 Şubat 2016 tarihinde ziyaret etti.

 Ziyaretin amacı; 14-16 Ocak 2016 tarihlerinde çok verimli ve başarılı bir şekilde organize edilen “Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı”na İHKİB tarafından sağlanan maddi ve manevi desteğe katkılarından dolayı teşekkür etmek idi.

 Dolayısıyla bu ziyarette OTİAD’ın fuar partneri Patika Fuarcılık AŞ yetkilileri de hazır bulundular ve fuara ilişkin bilgileri ve görselleri içeren video sunumu gerçekleştirmişlerdir.

 Çok sıcak ve samimi bir ortamda geçen toplantıda, Türkiye’de Hazırgiyim ve Moda sektörüne yönelik fuarların alt sektörler bazında dağınık ve koordinasyonsuz organize edildiği bu sebeple sektör ve Devlet kaynaklarının rantabl kullanılmadığı konusunda hemfikir olunmuştur. Bu itibarla İHKİB Bşk. Yrd. Volkan Atik bu konuda tüm bölgesel ve sektörel dernekler açısından ve İHKİB’inde liderliğinde ayrı ayrı mekânlarda organize edilse de Hazırgiyim (iç giyim ve dış giyim) ve Moda fuarlarının eş zamanlı organize edilmesine yönelik bir platform oluşturulması ve ciddi bir çalışma yapılması uygun görülmüştür.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)