OTİAD Yönetim Kurulu’ndan Başkan İlker Karataş Başkanlığında bir heyet Bölgesel ve Sektörel konuları içeren sorun ve problemleri bizzat iletmek üzere Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yi Makamında ziyaret etmiştir.

 Şişli Belediyesinin Bomonti’deki yeni binasında çık sıcak ve samimi bir ortamda cereyan eden toplantıda Başkan Hayri İnönü’nün yanısıra Ruhsat İşlerinden Sorumlu Başkan Yrd. Bekir Erdoğmuş, İnşaat, İmar ve Fen İşlerinden sorumlu Bşk.Yrd. Cemil Candaş ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Bşk. Yrd. Şermin Terzi’de hazır bulunmuşlardır.

 OTİAD Bşk. İlker Karataş tarafından; daha önce müteaddit kereler Belediye’ye yazılı olarak yapılmış Bölgemizdeki sokaklardaki ve kaldırımlardaki çevresel aksaklıklar, Bomonti’deki aydınlatma sorunu ve gayri ahlaki durumlar, İşyeri Açma Ruhsat harçlarının İstanbul’un diğer emsal ticari bölgelerine oranla aşırı yüksek olmasının yarattığı mağduriyetlerin yanısıra Şişli Beldiye Başkanımızı ve diğer Belediye yetkililerini Osmanbey Esnafımızın yanında ve OTİAD etkinliklerinde daha sık görmeyi arzu ettiğimiz belirtilmiştir.

 Başkan Hayri İnönü’de bir takım nedenlerden dolayı ilişkilerde bir kopukluk olduğunu kabul ederek; Kendisinin ve Başkan Yardımcılarının bundan böyle daha sık etkinliklerin içinde olarak kurumsal temsiliyete önem vereceklerini ifade ederek, OTİAD tarafından iletilmiş bulunan bölgesel, sektörel ve çevresel sorunlara ilişkin müracaatları ciddiyetle en kısa zamanda ele alarak çözümlemeye çalışacaklarını ifade etmiştir.

 Bundan böyle daha sık bir araya gelme temennisiyle toplantı sona ermiştir.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)