OTİAD’ın hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne yönelik olarak her sezon belli bir plan çerçevesinde yürüttüğü trend seminerleri devam ediyor.

 İHKİB ve OTİAD işbirliğinde, Nelly Rodi’nin Kreatif Direktörü Tiphaine Beaurpere tarafından OTİAD üyelerine trend semineri verildi. OTİAD konferans salonunda gerçekleşen, OTİAD üyelerine yönelik seminerde 2016-2017 Sonbahar-Kış trendleri aktarıldı. Seminerde temalar, lifestyle, kumaş, renkler, kadın ve erkek giyim alanlarına dair geniş bir perspektifte sunuldu. Seminerde konuşan OTİAD Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, OTİAD üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılanan trend seminerlerine devam edeceklerini söyledi. Ayyıldız, “Her sezon üyelerimize yönelik düzenlediğimiz trend seminerlerine her geçen gün ilginin arttığını memnuniyetle görüyorum. Bu bizleri daha da motive ediyor” dedi. Seminere yaklaşık yüz OTİAD üyesi ve çalışanı katıldı.

 Seminer Sonrasında OTİAD Başkan Yardımcısı Kutbettin Ayyıldız, Nelly Rodi’nin Kreatif Direktörü Tiphaine Beaurpere’a seramik bir tabak takdim etti.

 (25 Nisan 2016)
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)