2017 Fashionist Abiye Fuarını değerlendirmek ve önümüzdeki yıl gerçekleşmesi planlanan, 5. Fashionist ile ilgili hususlarda fikir alış verişinde bulunmak üzere; fuara katılmış olan dernek üyeleri ve sektör firma temsilcilerinin katıldığı fuar değerlendirme toplantısı 7 Mart2017 tarihinde yapıldı.

Toplantıda, Patika Fuarcılık yetkilileri tarafından, 2017 Fashionist fuarı ile ilgili  kapsamlı bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

OTİAD Fuar Komite Başkanı Rıdvan Kandağ ise fuar katılımcı firmalarına; 2013’ten bu yana fuarı rakamlarla karşılaştırarak Fashionist Fuarı’nı sektör için önemine değinen bir sunum paylaştı. Anket sonuçları yanında, katılımcı firmalardan gelen, fuar süresince görülen eksiklikler ile ilgili tüm görüş ve öneriler de tarafsız olarak sunuldu ve değerlendirildi. Sunuşlardan sonra, toplantıya katılanların fuar ve fuarda yaşanan sorunlar ile ilgili görüşleri alındı.

Fuar değerlendirme toplantısının, bir sonraki fuarın daha etkin yapılmasına katkı sağlayacak noktaları göstermesi açısından olumlu geçtiğini ifade eden OTİAD Başkanı İlker Karataş, tüm katılımcılara ve emeği geçen firma temsilcilerine teşekkür etti. Başkan Karataş 2018’de 5.’si gerçekleşecek fuarın yüksek katılımla gerçekleştirilerek Osmanbey’in sahip olduğu potansiyelin dünyaya daha iyi anlatılacağına olan inancını ifade etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)