Şişli Kaymakamı İdris Akbıyık, OTİAD’ı ziyaret etti. OTİAD’ın her Çarşamba gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Akbıyık, sektörün gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

 Şişli Kaymakamı İdris Akbıyık, bir süre önce, OTİAD’ın “hayırlı olsun” ziyaretine iade-i ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Kaymakam Akbıyık, Osmanbey’in gelişmesine katkı sağlamak için el birliği içinde çalışılması gerektiğini söyledi.

 OTİAD’ın çalışmaları ve Osmanbey piyasası hakkında bilgi veren Başkan Karataş, Osmanbey’in ilgili sorunları hakkında da OTİAD’ın görüşlerini paylaştı. Yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltı yapıp sohbet eden Kaymakam Akbıyık, “Var olan sorunları çözüme ulaştırmak için birlikte el ele çalışmamız gerekiyor. Kaymakamlık olarak bu kapsamda elimizde gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz" diye konuştu. Başkan Karataş da, “Osmanbey ve dolayısıyla Şişli ticaret potansiyeli olarak İstanbul’un kalbi. Biz de OTİAD olarak Osmanbey’in gücünü daha da pekiştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Toplantı sonrası Başkan Karataş, Kaymakam Akbıyık’a günün anısına Kütahya işi porselen fincan takımı takdim ederek ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)