Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret modellerinden Kate Grigorieva Linexpo İstanbul Fuarı’nın açılış törenine katıldı. Ünlü model, fuarda sergilenen Türk iç giyim ürünlerini çok beğendiğini ve çok merak ettiği İstanbul’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği’nin (ÇSD) düzenlediği LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı, kapılarını açtı. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarın açılışını Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçivan, İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe , LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı Komite Başkanı Nazım Kanpolat, OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ ve ünlü model Kate Grigorieva kurdele keserek yaptı.

Ünlü Modele Büyük İlgi
Açılış töreni sonrasında katılımcı firmaların 2019 yaz ve 2020 kış sezonu iç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, çorap, şort ve tayt gibi ürünlerinin tanıtıldığı stantları gezen Kate Grigorieva, yeni tasarımları çok beğendiğini söyledi. 80 ülkeden yaklaşık 30 bin ziyaretçinin geldiği fuarda konuklar da ünlü modele büyük ilgi gösterdi. Kate Grigorieva, pek çok hayranıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi. Fuara Büyük İlgi
İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünlerinin sergilendiği fuarda 170 katılımcı firma yer alıyor. Öte yandan fuarda yabancı ve yerli ziyaretçilere yeni tasarımlar ve trendler, mini defileler ve expozisyonlar eşliğinde tanıtılıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuar, 9 Şubat’a kadar devam edecek.

0 YorumYorumları Kapat

Bir Yorum Yaz

Bilgi İçin

Telefon: +90 212 231 92 85
Faks: +90 212 231 89 46
otiad@otiad.org.tr

Haber Bülteni Aboneliği

OTIAD © Copyright 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Haber Bülteni

En yazılar ve güncellemeler e-posta adresinize gelsin.

Söz veriyoruz, asla spam yapmayacağız :)